Keçi Sütü Sabunu

Keçi Sütü SabunuÜrün Kodu: #000645

Marka: LKTO

star star star star star 645 Değerlendirme

Bilgi : Bu ürünümüzden minimum 10 Ad. sipariş verebilirsiniz.

Fiyat

9.00 TL

Havale Fiyatı

8.55 TL
Bu ürün stoklarımızda mevcuttur.

TELEFONDA SİPARİŞ VER

0541 412 66 71

Tıklayın, telefonunuzu bırakın. Sizi arayalım.

Keçi Sütü Sabunu 

 • Keçi sütü nemlendirici etkisiyle cildi rahatlatır.
 • Keçi sütü sabunu sivilce ve siyah nokta oluşumunu önler.
 • Egzama ve mantar sorunlarına karşı kullanılır.
 • Vücudun pH seviyesini dengelemeye yardımcı olur.
 • Hassas cilde sahip olanlar gönül rahatlığıyla kullanabilir. ...
 • Ciltteki enfeksiyonların hızlıca iyileşmesini sağlar.
 • Doğal İçeriğiyle Derinlemesine Temizlik Sağlar

  Yapılan çalışmalar doğrultusunda, içeriği ile birlikte anne sütüne en yakın süt olarak kabul edilen keçi sütü, çok sayıda vitamin ve mineral bileşenlerine sahiptir. Sütü gibi sabunu da zengin içeriği sayesinde cildin ihtiyaç duyduğu doğal bileşenleri temin ederek derin bir temizlik sağlamaktadır.

  Cilt temizliği noktasında en önemli faktörlerden biri, cildin hava almasını sağlayan bu gözenekleri çeşitli kimyasallarla ya da ürünlerle tıkamadan derin bir temizlik sağlamaktır. Süt ve süt ürünlerinde bulunan laktik asit ise bu noktada oldukça işlevseldir. Özellikle de ciltte var olan pürüz, komedon gibi istenmeyen yapıların giderilmesinde oldukça etkilidir. Aynı zamanda cilt üzerindeki ölü doku, kir, kalıntı vb. yapılar için keçi sütü sabununda bulunan alfa hidroksil asitler oldukça etkili olmaktadır. Cilt üzerinde bulunan ve cildin nefes almasını engelleyen bu katman, keçi sütü sabunu içeriği sayesinde ciltten uzaklaştırılabilmekte ve daha parlak, taze bir cilt görünümü sağlanabilmektedir.

  İçerdiği Vitamin ve Mineral İçeriği ile Cildi Besler

  A, C, D vitaminlerinin yanı sıra B vitamini türevlerini de içeren doğal keçi sütü sabunu, aynı zamanda cilt ve saç sağlığı için oldukça önemli olan çinko, bakır, selenyum gibi değerli mineraller içerir. Bu içerik cildin ihtiyaç duyduğu temel besin kaynakları olmakla birlikte; özellikle de çinko minerali hücre yenilenmesini uyararak cildin kendini sağlıklı bir şekilde yenilemesini sağlar.

  Cildin en üstünde bulunan ve yüzey katmanı olarak ifade edilen katmanı aşabilme özelliğine sahip keçi sütü sabunu, ulaştığı derin katmanlara bahsedilen içerikleri ulaştırabilmektedir. Bu sayede cilt gerçek anlamıyla derinlemesine bir beslenme olanağı sağlar. İçerisindeki antioksidan ve enzimler de hücre yenilenmesine destek sağlar ve cildin hem sağlıklı hem de temiz bir görünüme sahip olmasını sağlar.

   Cildin Nem İhtiyacını Giderir

  Normal şartlarda sabun türevi ürünler cildin sebum dengesini bozabilmekte ve cildi ciddi anlamda kurutabilmektedir. Bu nedenle ürünü kullanan kişi cildinde bir gerilme ve ilerleyen aşamalarda gerekli nemlendirme sağlanamazsa cildin pul pul olarak sağlıksız bir şekilde dökülme görüntüsüne neden olabilmektedir. Bu noktada kullanılan ürünün cildi nemlendirme özelliğine sahip olması, cilt sağlığı için oldukça önemlidir.

  İçeriği ile anne sütüne en yakın süt olarak gösterilen keçi sütü sabunu, doğal bir nemlendirme özelliğine sahiptir. İçeriğinde bulunan gliserin ve yağ asitleri ile cildin derinine inebilmekte ve böylelikle cilt tarafından nemlendirici içerik emilebilmektedir. Bu sayede cilt üzerinde nem içeren bir katman oluşturarak gerilme, dökülme ve kuruluk gibi, özellikle de hassas ciltlere ciddi rahatsızlık hissi verebilecek durumları kolaylıkla engellemektedir. İçeriğindeki protein yapılı bileşenler ve kremsi olarak tabir edilebilecek doku sayesinde gerekli nem ihtiyacı sağlanabilmekte ve cildin ihtiyaç duyduğu nem etkisine ulaşması sağlanabilmektedir.

  Akne ve Siyah Nokta Oluşumunu Engeller

  Cilt sağlığı söz konusu olduğunda hemen hemen herkesin aklına gelen ilk istenmeyen durum akne ve siyah noktalardır. Cilt görünümünü ciddi oranda etkileyen ve kişiye rahatsızlık veren bu istenmeyen cilt sorunları, genellikle yanlış ve bilinçsiz ürün kullanımları nedeniyle çok daha kötü aşamalara gidebilmektedir.

  İçeriğindeki laktik asit, enzim ve protein yapılı bileşenler sivilce ve siyah nokta tedavisinde oldukça etkili olurken; aynı zamanda yeni sivilce ve siyah nokta oluşumlarının da önüne geçmektedir. Yoğun antioksidan içeriği sayesinde, cilt gözeneklerine yerleşip tıkayarak sivilce oluşumuna neden olan bakteri türevlerinin gelişimini ve üremesini engellemektedir. Böylelikle cildin hem temiz hem de sağlıklı bir görünüme ulaşmasını sağlamaktadır. Yağ türevi içeriği sayesinde anti-inflamatuvar özellik göstererek tahriş ve kusurların oluşumunu engellerken; var olanların tedavi edilmesini sağlamaktadır.

   İnsan Cildinin pH Seviyesine Yakındır

  Cilt için kullanılan ürünlerin seçimlerinde göz önüne alınması gereken en önemli etkenlerden bir tanesi, ürünün pH seviyesidir. Bu noktada, keçi sütü sabununun içeriği göz önüne alındığında insan cildinin pH seviyesine oldukça yakın bir ölçüde olduğu gözlenmekte ve bunun sabunun içeriğindeki kaprilik asit ile sağlandığı belirlenmektedir.

  Cildin pH seviyesi ile sabunun pH seviyesinin birbirine bu denli yakın olması, sabunun içeriğinde bulunan ve cildin beslenmesi, temizlenmesi açısından oldukça önemli olan bileşenlerin rahatlıkla emilebilmesini sağlamaktadır. Böylelikle gereğinden düşük ya da yüksek olmayan bir pH seviyesi sağlanarak cildin tahriş olması, deforme olması da engellenmiş olmaktadır.

   Güneş Işınlarının Zararlarından Korur

  Bilindiği üzere Güneş’ten yayılan ultraviyole (UV) adı verilen zararlı ışınlar, cilt sağlığı açısından oldukça önemlidir. Bu ışınlara uzun süre ve sık sık korunmadan maruz kalınması, cilt kanseri gibi oldukça tehlikeli hastalıklara sebep olabilmektedir.

  Yapılan çalışmalar göstermektedir ki; selenyum adı verilen mineral cildi bahsedilen zararlı ışınlardan ciddi oranda koruyabilmektedir. Keçi sütü sabunu da içeriğinde barındırdığı Selenyum ile cilde bir kalkan oluşturmakta ve zarar görmesini engellemektedir.

Bankalara özel taksit seçenekleri :

Temel kural olarak aldığınız ürünü teslimat tarihinden itibaren 14 iş günü içerisinde firmamızın düzenlemiş olduğu faturanız ve iade sebebinizi içeren bir not eki ile iade edebilirsiniz.

* İADE ÜRÜNLERİNİZİ MUTLAKA İADE SEBEBİNİZİ BİLDİREN BİR NOT EKİ VE FATURANIZ İLE GÖNDERİNİZ. * İade etmek istediğiniz ürünün faturası kurumsal ise, geri iade ederken kurumun düzenlemiş olduğu iade faturası ile birlikte göndermeniz gerekmektedir. İade faturası, kargo payı dahil edilmeden ( ürün birim fiyatı + KDV şeklinde ) kesilmelidir. Faturası kurumlar adına düzenlenen sipariş iadeleri İADE FATURASI kesilmediği takdirde tamamlanamayacaktır.

385 SAYILI VERGİ USUL KANUNU GENEL TEBLİĞİ UYARINCA YENİ UYGULAMA!

Eğer vergi mükellefi değilseniz, almış olduğunuz ürünü iade ederken elinizde bulunan firmamıza ait faturada ilgili iade bölümündeki bilgileri eksiksiz olarak doldurduktan sonra imzalayarak ürün ile birlikte bize geri göndermeniz gerekmektedir. Aksi takdirde iade işleminiz tamamlanmayacaktır. Genel iade şartları aşağıdaki gibidir;

* İadeler mutlak surette orjinal kutu veya ambalajı ile birlikte yapılmalıdır. * Tekrar satılabilirlik özelliğini kaybetmiş, başka bir müşteri tarafından satın alınamayacak durumda olan ürünlerin iadesi kabul edilmemektedir. * İade etmek istediğiniz ürün ile birlikte orijinal fatura (sizdeki bütün kopyaları) ve iade sebebini içeren bir dilekçe göndermeniz gerekmektedir. * İade etmek istediğiniz ürün/ürünlerin kargo ücreti firmamız tarafından karşılanmaktadır..


Ortalama Değerlendirme » puan
 • *
 • *
 • *
 • *

İLGİLİ ÜRÜNLER

Size bir kampanya haberimiz var!
Sepetinizde ürün bulunmamaktadır
ShopPHP E-Ticaret | v4